Tel:0043 6246 72521 Email: info@sallerhof.com

home . sitemap . Direkt zu: navigeren . inhoud . contact . Deutsch . English . Italiano . Francais . Русский


Het voetbalstadion   &   IJs-arena

Expositiecentrum

Expositiecentrum

Messezentrum Salzburg - AusstellungszentrumMessezentrum SalzburgHet „Messezentrum Salzburg" (jaarbeurscentrum van Salzburg) biedt met een oppervlakte van ruim 70.000 m² ideale voorzieningen voor:

publieke evenementen, vakbeurzen, consumentenbeurzen, bedrijfspresentaties, conferenties, bedrijfsbijeenkomsten, culture evenementen en andere events.

Profiteer hierbij van de uitstekende infastructuur met een eigen afrit en 3.400 parkeerplaatsen. Het jaarbeursgebied ligt vlakbij het vliegveld, het treinstation en het centrum. Opzien baren met uw evenementen in het „Messezentrum Salzburg"!

Red Bull het voetbalstadion Wals Siezenheim

Fussballstadion Red Bull SalzburgFussballstadionHet Stadion Wals Siezenheim is het thuisstadion van de voetbalclub Red Bull Salzburg: vanuit ons hotel met de auto in slechts 15 minuten bereikbaar.

Een ideale combinatie van sportief evenement en verwennerij in een leuk hotel.

Arena van Salzburg

Salzburg ArenaSalzburg ArenaOok dit jaar is er weer een breed programma-aanbod.

Klassieke concerten met groot symphonie-orkest, jazz-avonden, en internationale TV-producties komen in de Arena zeer goed tot hun recht.

Maar ook rock- en popconcerten, dansshows, grote opera's en gala-avonden worden hier groots neergezet. Vele organisatoren en nog veel meer enthousiaste toeschouwers hebben onvergetelijke momenten beleefd.

IJs-arena Red Bull Salzburg

Eisarena Red Bull Salzburg Eishockey, Kunsteisbahn VolksgartenEisarena SalzburgDe IJs-arena in Salzburg is het honk van de ijshockeyclub Red Bull Salzburg: vanuit ons hotel met de auto in slechts 12 minuten bereikbaar.

Een groene omgeving en toch vlakbij het ijsstadion Salzburg.

Tickets - Salzburg Card: de 24-uurs geldige kaart

De Salzburgcard is uw onmisbare begeleider gedurende uw bezoek aan Salzburg.

Gratis toegang tot alle bezienswaardigheden van de stad alsmede gebruik van het openbaar vervoer.

Met de Salzburgcard kunt u de Mozartstad op de goedkoopste manier ontdekken.

U kunt bij ons terecht voor de Salzburg Card.

Tijdsduur: 24 uurs

tijdsduur Volwassenen Kind(eren)
01-05-12 - 31-10-12 25,- 12,50
01-11-12 - 30-04-13 22,- 11,-
01-05-13 - 31-10-13 25,- 12,50
01-11-13 - 30-04-14 22,- 11,-
details tonen dit aanbod reserveren
pagina afdrukken

hier navigeren:

Memoblad

Bepaal uw individuele vakantie! » De details


Hotel . Locatie & aankomst . Salzburg . Excursies . Concerte . Bezienswaardigheden . Actief . Familie

vrijblijvende informatie
» beschikbaarheid toetsen
Arena van Salzburg : Het voetbalstadion & IJs-arena