Tel:0043 6246 72521 Email: info@sallerhof.com

home . sitemap . Direkt zu: navigeren . inhoud . contact . Deutsch . English . Italiano . Francais . Русский


Sound of Musik en Zoutmijn tocht

Hotel bei Salzburg video afspelen

2 excursies met speciale prijs

1. gedeelte - Sound of Music excusie is in het Engels

Een excusie voor alle liefhebbers van de "The Sound of Music" en van avonturen.

In het eerste gedeelte van de excursie bezoekt u de originele draaioorden van de film en komt u alle interessante wetenswaardigdheden over de film "The Sound of Music" te weten.

busonderneming (Albus) is namelijk bij de film betrokken geweest. Julie Andrews, die in de film de rol van Maria von Trapp speelt, is met een van onze bussen onderweg.

De excursie biedt u bovendien de mogelijkheid om historisch Salzburg en de betoverende omgeving van het Salzkammergut te leren ontdekken.

2. gedeelte - Zoutmijn tocht is in het Duits, Engels en Frans

In de zoutmijn worden spannende achtergronden en prachtige verhalen verteld over die onderaardse wereld.

Over dezelfde glijbanen die destijds door de mijnwerkers werden gebruikt worden we meer en meer betoverd door de mijngangen met al haar onderaardse schoonheid.

Met een vlottentocht over de mythische zoutzee en met een rit met de onderaardse mijntrein sluiten we ons romantisch en leerrijk bezoek af.

Tickets - details van de tour

Een combinatie van rondvaarten van Sound of Music en Salzbergwerk (vert.: zoutmijn) .

Een onvergetelijke dag in één van de mooiste regio's van Oostenrijk. 

De excursies kunnen ook verdeeld worden over twee dagen.

Speciale prijs, u bespaart 13.- Euro

Wij reserveren graag plaatsen voor u en u wordt ook vlak bij hel hotel afgehaald.

Tijdsduur: van 8:30 tot 18:00 uur

tijdsduur Volwassenen Kind(eren)
het gehele jaar 69,- 42,-
dit aanbod reserveren
pagina afdrukken

hier navigeren:

Memoblad

Bepaal uw individuele vakantie! » De details


Hotel . Locatie & aankomst . Salzburg . Excursies . Concerte . Bezienswaardigheden . Actief . Familie

vrijblijvende informatie
» beschikbaarheid toetsen
Zoutmijn tocht : Modelmijn op de Dürrnberg nabij Salzburg